EERSTE PLOEG




Afbeelding invoegen

Eerste elftal 2017 - 2018

 

 
 
 
 

 

Trainingen zijn dinsdag en donderdag op het terrein Carrettestraat 40, 2170 Merksem om 19u30

Afbeelding invoegen T1 : Jan Lemmens

    Afbeelding invoegen T2 : De Smedt Kenny

             Afbeelding invoegen Afgevaardigde  Jean Van Montfort

                       Afbeelding invoegen Kinesiste is Jessy Verschueren.


KALENDER, UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING
 
3de Provinciaal A Antwerpen
DATUM UUR THUIS   UIT UITSLAG
27/08/17 15:00 Ekeren FC   - FC Merksem  1 - 1 
3/09/17 15:00 FC Merksem   - K.FC Poppel  1 - 1 
10/09/17 15:00 K. Kalmthout SK   - FC Merksem  4 - 2 
17/09/17 15:00 FC Merksem   - Zandvliet Sport   3 - 3
24/09/17 15:00 KFC Lentezon Beerse   - FC Merksem   1 - 1
1/10/17 15:00 FC Merksem   - FC Turk Sp.    1 - 5 
7/10/17 19:30 KFC Meer   - FC Merksem   1 - 1
15/10/17 15:00 FC Merksem   - Exc. Kaart  3 - 1
22/10/17 15:00 KSOC Maria t. Heide   - FC Merksem  0 - 2
29/10/17 15:00 FC Merksem   - St. Jozef  2 - 2 
5/11/17 14:30 KVV Dosko   - FC Merksem  3 - 4 
12/11/17 14:30 FC Merksem   - KFC Schoten SK  2 - 2 
19/11/17 14:30 KSK Donk   - FC Merksem  0 - 3 
26/11/17 14:30 Loenhout SK   - FC Merksem   
3/12/17 14:30 FC Merksem   - K. Meerle FC   
10/12/17 14:30 FC Merksem   - Ekeren FC   
17/12/17 14:30 K.FC Poppel   - FC Merksem   
7/01/18 14:30 FC Merksem   - K. Kalmthout SK   
14/01/18 14:30 Zandvliet Sport   - FC Merksem   
21/01/18 14:30 FC Merksem   - KFC Lentezon Beerse   
28/01/18 14:30 FC Turk Sp.   - FC Merksem   
4/02/18 15:00 FC Merksem   - KFC Meer   
11/02/18 15:00 Exc. Kaart   - FC Merksem   
18/02/18 15:00 FC Merksem   - KSOC Maria t. Heide   
25/02/18 15:00 St. Jozef   - FC Merksem   
4/03/18 15:00 FC Merksem   - KVV Dosko   
11/03/18 15:00 KFC Schoten SK   - FC Merksem   
18/03/18 15:00 FC Merksem   - KSK Donk   
8/04/18 15:00 FC Merksem   - Loenhout SK   
15/04/18 15:00 K. Meerle FC   - FC Merksem   
 
Rangschikking 1ste Elftal 
 
 
          Doelpunten        
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 FC TURK SP. 11 7 2 2 30 15 15 23
2 K. KALMTHOUT SK 11 7 0 4 28 19 9 21
3 EXC. KAART 11 6 2 3 29 10 19 20
3 LOENHOUT SK 11 6 2 3 24 13 11 20
5 ZANDVLIET SPORT 11 5 4 2 22 16 6 19
6 KFC LENTEZON BEERSE 11 5 3 3 23 15 8 18
7 EKEREN FC 11 5 2 4 26 16 10 17
7 KFC MEER 11 5 2 4 21 21 0 17
9 KVV DOSKO 11 4 3 4 23 26 -3 15
10 FC MERKSEM 11 3 6 2 21 22 -1 15
11 ST. JOZEF 11 2 7 2 22 20 2 13
12 K. MEERLE FC 11 3 2 6 15 27 -12 11
13 KSK DONK 11 2 4 5 17 23 -6 10
14 K.FC POPPEL 11 2 3 6 18 32 -14 9
14 KFC SCHOTEN SK 11 2 3 6 12 28 -16 9
16 KSOC MARIA T. HEIDE 11 1 1 9 8 36 -28 4
 
Rangschikking 1ste Periode